השאירו פרטים ונחזור בהקדם!
 • تم الاختراق من قبل القناص الفلسطيني
 • تم الاختراق من قبل القناص الفلسطيني

 • בניית אתרים
  בניית אתרים היינה אבן היסוד עליה נתבסס במטרה לגייס לקוחות פוטנציאלים באמצעות רשת האינטרנט , אתר אשר נבנה במחשבה תחילה תוך הקפדה על חווית משתמש , עיצוב גרפי מרהיב וטכנולוגיה מתקדמת יגשים את מטרתו ויגייס לקוחות בצורה מהירה ואפקטיבית. חברתנו בונה ומפתחת אתרים תוך תיאום ציפיות מלא אל מול הלקוח , ביצוע מחקרי שוק , התאמת האתר לקהלי היעד השונים אפיון ובידול האתר מהמתחרים ומתן דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות להשגת אתר אינטרנט מקצועי ומצליח.
 • חווית משתמש
  תהליך אפיון חווית משתמש (UX - User Experience) מתחיל בהבנה עמוקה של צרכי הלקוח ובאיסוף מידע מקדים, על מנת לייצר אלמנט חוויתי במפגש שבין הטכנולוגיה לאדם. רגש,התנהגות והזדהות הם פרמטרים המשפיעים על קבלת ההחלטות של הלקוח הפוטנציאלי ולכן חווית המשתמש מהווה תפקיד ראשי באפיון מוצר, אתר או אפליקציה. חברתנו מתמחה באפיון ובעיצוב ממשקי משתמש המשלבים מקצוענות פשטות ודייקנות. כי כל פיקסל קובע.
 • קידום אורגני
  קידום אתרים אורגני - Search Engine Optimization) SEO) מהווה אמצעי להגדלת ההכנסות לכל בעל עסק כאשר הוא מבוצע בצורה מקצועית ונכונה, כ- 97% מהחיפושים כיום מתבצעים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ומהווה נקודת מפגש בין לקוחות פוטנציאלים לבעלי עסקים בזמן וברגע הנכון כך שכל עסק כיום מבין את הצורך להיות בעמודים ראשונים במילות מפתח רלוונטיות , חברתנו מתחמחה בקידום אתרים אורגני וגאים לספק ללקוחתינו קידום אתרים מקצועי עם תוצאות מוכחות.
 • פייסבוק ורשתות חברתיות
  בעידן שבו פייסבוק והרשתות החברתיות השונות כבשו את ליבם של מעל ל 2.4 מיליון ישראלים המבקרים בהם מדי יום ביומו, פרסום וניהול דף עסקי בפייסבוק הפך לחלק אינטגרלי לצרכי קידום ושיווק העסק באינטרנט, ניהול עמוד עסקי אקטיבי מאפשר חשיפה עצומה לקהלי יעד ממוקדים ומימוש הפוטנציאל העסקי האדיר הגלום בפייסבוק והרשתות החברתיות. תהליך העבודה שלנו יאפשר לך להגיע לקהל הנכון ביותר עבורך ולמצות כל מהלך שיווקי של העסק בפייסבוק. כולם כבר שם, ואתה?